با سلام خدمت شما دوست عزیز ... من 6 ماه قبل از اینکه نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد شوم خودم و خانواده ام را تحت پوشش این بیمه بردم و بدون اغراق از روزی که تحت پوشش رفتم خیلی راحت تر زندگی میکنم یعنی با خیالی آسوده تر . امروز من 5 ریسک بزرگ و نابود کننده زندگی رو براتون اسم میبرم و علاجش رو هم میگم 

خب برای 5 آفت بزرگ زندگی شما یک راه حل ساده دارید! بیمه عمر وآتیه پاسارگاد . 


1: بیماری های صعب العلاج :


 پوشش تکمیلی ابتلا به بیماریهای خاص (تا سن60سالگی) نیز حداکثر به میزان ۳۰ درصد سرمایه بیمه عمر تا سقف 25 میلیون تومان (طرح جدید) به ازای هر بیماری خواهد بود.


بیماریهای تحت پوشش:
1-سکته قلبی-Myocardial Infarction
2-سکته مغزی-Stroke
3-جراحی عروق قلب-Coronary Artey Surgery
4-پیوند اعضای اصلی بدن-Main-Organ-Graft
5-سرطان-Cancer

در بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد برای هر بیماری سقف 25 میلیون تومان و جمعا 125 میلیون تومان (طرح جدید) در نظر گرفته شده است و با استفاده از یک پوشش، امکان استفاده از پوشش های دیگر در همان سال یا سالهای بعد نیز وجود دارد که یکی از بزرگترین مزایای این بیمه نامه می باشد.2: از کار افتادگی 

در صورتی که از کار افتاده بشید تا سقف 40 میلیون تومان به شما پرداخت میشود و بیمه پاسارگاد بقیه سالهای بیمه شما را پرداخت میکند در این پوشش اگر بیمه شده بر اثر حادثه از کار افتاده و یا نقص عضو شود تا سقف 100 میلیون تومان پوشش بیمه داشته و می تواند از بیمه سرمایه (غرامت) استفاده نماید.

همچنین بیمه شده در برابر خطراتی که بر اثر حادثه منجر به پرداخت هزینه های بستری و پزشکی می شود، پوشش داشته و شرکت بیمه تا سقف 10 میلیون تومان این هزینه ها را پرداخت می نماید.

3: فوت 

الف : طبیعی
در صورت فوت فرد بیمه شده 300 برابر حق بیمه پرداختی ماهیانه + اندوخته فوت طبیعی را به خانواده او میدهند.

ب: حادثه :
در صورت فوت بر اثر حادثه معادل 900 برابر حق بیمه پرداختی ماهانه + سرمایه فوت طبیعی + سرمایه اصلی، به خانواده او (ذینفع قرار داد) پرداخت میگردد.


4: بازنشستگی 

شما پس از 30 سال یا کمتر از آن میتوانید به شرکت  بیمه عمر پاسارگاد مراجعه کنید و سرمایه خود را به سود تضمینی به صورت یک جا بگیرید یا به صورت ماهیانه 50 میلیون تومان مادام العمر دریافت کنید . 


هر گونه مشاوره ای که نیاز دارید با ما در میان بگذارید :

09364612807 - ابراهیمی