بیمه عمر و آتیه پاسارگاد در 9  آیتم برای زندگی شما مفید خواهد بود و فقط یکی از این 9 آیتم فوت است ! پس شما به مرگ فکر نکنید . به ادامه مطلب بروید تا من ابوالفضل ابراهیمی در مورد 9 ویژگی بیمه عمر که در قید حیات بدرد شما خواهد خورد بگویم1: شما با پرداخت حق بیمه متناسب با درآمد خود میتوانید در سود سرمایه گذاری بیمه پاسارگاد شریک شوید پس شما هم در مدت قرارداد بیمه خدماتی که ذکر خواهم کرد خواهید بود و هم اینکه پولتان را با سود تضمینی 18% سرمایه گذاری کرده اید . 


2: از تمامی سود مشارکت بیمه نامه خود میتوانید قسمتی را برداشت کنید و قسمتی را نزد بیمه پاسارگاد بگذارید و از قسمتی که نزد بیمه مانده است بازنشستگی دریافت کنید و در پیری دیگر نیاز به شغل دوم نخواهید داشت . 


3: این جالبه ! همچنین میتونید از سرمایه گذاری خودتون یه وام بدون ضامن با بهره 4% بگیرید و هر بار که وامتون تسویه بشه میتونید وام جدید بگیرید.


4: به هر علتی در طی مدت قرارداد بیمه دچار از کار افتادگی بشید شرکت بیمه پاسارگاد موظف است که به شما غرامت بدهد و ازآن تاریخ به بعد شما از پرداخت حق بیمه به طور کامل معاف میشوید و شرکت بیمه پاسارگاد موظف است به تمام تعهداتش عمل کند . 


5:اگر نقص عضو یا هزینه پزشکی ناشی از هر گونه حادثه ( تصادف، سقوط از ارتفاع، آتش سوز و ... )برا شما پیش آید ، شرکت بیمه پاسارگاد باید هزینه پزشکی و غرامت نقص عضو به شما بدهد . 


6: آها اینجارو !! این روزها که سرطان مثل نقل و نبات شده . اگر شما به یکی از این بیماری های ویران کننده ی سکته،سرطان، عمل قلب باز و پیوند باز و ...  دچار شوید باز هم بیمه در کنار شما خواهد بود و تا سقف تایین شده هزینه شما رو میده . یادتون باشه کسایی هستند به خاطر یکی از این بیماری ها مجبور شده اند حتی خانه خود را بفروشند 


7: منزل شما در طول دوران بیمه عمر ، بیمه آتش سوزی میشود . 


8:اگر خدای نکرده سرپرست خانواده فوت کند باز بیمه در کنار شماست و مبلغ بسیار قابل توجهی را به شما میدهد . 


------- 


در پست های بعد توضیحات بیشتری را به شما خواهم داد .


برای خرید آسان با تخفیف و همچنین برای مشاوره ی بیمه ای 


در تلگرام : 


Bimehaa@


در بیسفون و واتس آپ : 


09364612807

ابراهیمی


و یا تماس با همین شماره .